Běžný stavební sortiment:


Zákazníkům nabízíme portlandský cement PC 32,5 R balený
v pytlích po 25 kg, vápno vzdušné bílé na hašení a také vápenný hydrát v balení po 20 kg, suché maltové směsi KVK Kunčice
(malty zdící, jádrové, štukové, lepidla) balení po 25, 30 a 40 kg.

Stavební lepidla na keramické obklady a dlažby Prince Color, spárovací hmoty, samonivelační stěrky, šlechtěné omítkové směsi, speciální výrobky stavební chemie, penetrační nátěry, kontaktní nátěry, lepidla na zateplovací systém, lepidlo na pórobetonové tvárnice a další výrobky firmy Basf Chrudim.
Nově jsme zahájili prodej výrobků české firmy Bralep Ledčice specializující se mimo jiné na výrobu penetračních nátěrů dále opravné hmoty a lepidla pro podlahy a stěny, hydroizolační, stěrkové a samonivelační hmoty.
Naší specializací jsou zdící materiály Porfix, tj. speciální recepturou vyráběný pórobeton. K dispozici jsou tvárnice o rozměrech 50x25x30 a 37,5 cm a příčkovky tl. 5, 7,5cm, 10, 12,5, 15 a 20 cm, věncovky, lepidla a potřebné nářadí. Předností Porfixu je zejména snadné zpracování, výborné tepelněizolační vlastnosti (R=3,17 m2kW-1), nízká hmotnost a příznivá cena.

Sortiment zdícího materiálu doplňují tradiční pálené cihly plné a dvouděrové, betonové zdící bloky a ztratné bednění. Dále pak lícové cihly pálené nebo bílé vápenopískové a rovněž šamotové cihly, plátky, klíny a desky různých rozměrů a tvarů pro použití i v kamnařině.

Pro zhotovení stropních konstrukcí nabízíme realizaci návrhu a dodávky předpjatých stropních panelů Spirol firmy Goldbeck nebo netradiční dřevěné I-OSB nosníky v různých dimenzích. V nabídce nechybí ocelové výztuže - dráty do betonu žebírkové nebo hladké a svařované ocelové KARI sítě a také rabitzové pletivo.

Pro stavbu komínových těles nabízíme výrobky systému KomínyCZ, cenově i kvalitativně výhodné šamotové komínové tvarovky Dinas, komínová ocelová nebo betonová dvířka atd.

Pro zahradní úpravy je k dispozici prané těžené kamenivo (oblázky)
a bílá drť v zrnitosti 7-14 mm, balení v 25 kg pytlích.

K výrobě lehčených betonů a k provádění tepelně izolačních zásypů nabízíme expandovaný jíl pod obchodním názvem Liapor, balený
v pytlích nebo ve vaku o objemu 1m3, k dispozici je zrnitost 0 - 4 mm, 4 - 8 mm a 8 - 16 mm.

Pro ochranu instalačních vedení jsou k dispozici novodurové chráničky, PVC chráničky Kopoflex a ohebné trubky LP flex (husí krk).

K zahradním úpravám nabízíme mimo jiné betonové svahovky, palisády, zámkové a plošné betonové dlažby, obrubníky a další prvky zahradní architektury firem DITON a PRESBETON.

Pokud jste v tomto odstavci nenašli nabídku toho, co Vás zajímá, přejděte prosím do sekce NABÍDKA ZBOŽÍ / "Stavební řemesla".