Montáže, řemeslné práce

Montáže, řemeslné práce

Vodoinstalace

Montáže kompletních vodoinstalací, rozvodů vody, jejich opravy. Výměny ventilů, baterií, ohřívačů vody, domácích vodáren, kontrola a seřízení činnosti vodárny. Montáž domovních filtrů vody a podobně.

Realizovaná kompletní rekonstrukce rozvodů vody v RD – průběh prací, výměna pozinkovaného potrubí za plastové, osazení nových baterií atd.

Kanalizace

Osazení venkovních trubních rozvodů, revizních a odbočných šachet, šachtových zpětných klapek, uličních vpustí nebo liniového odvodnění.

Kompletní realizace nové vnitřní kanalizace budov.

Montáž nové kanalizační přípojky pro RD v Kochánovicích, včetně osazení předepsané zpětné klapky pro přečerpávací kanalizaci. Nejlevnější a nejrychlejší řešení požadavku na použití zpětné klapky!

Zpětná klapka zabraňuje zpětnému nátoku splašků do objektu při případné poruše přečerpávací stanice. Je snadno vyjímatelná, čistitelná a kontrolovatelná.

Jak vypadá boiler po letitém provozu a co s tím?

Podívejte se na jednu realizovanou výměnu „Dražického“ OKCE 125 po dvaceti letech na našem Facebooku.

Zařizovací předměty

Montáže umyvadel, van, sprchových koutů, baterií, sprch a doplňků koupelen. Opravy baterií včetně kompletní repase českých výrobků.

Bílá technika

Dodávky a instalace praček, myček, sporáků, pečících trub, odsavačů par, ventilátorů, chladniček, mrazniček a jejich opravy a údržba.

Další práce

Drobné opravy elektroinstalace. Práce motorovou pilou. Fotodokumentace. Stavební dozor investora.