Běžný stavební sortiment

Zákazníkům nabízíme portlandský cement PC 32,5 R balený v pytlích po 25 kg, vápno vzdušné bílé na hašení a také vápenný hydrát v balení po 20 kg. Suché maltové a omítkové směsi KVK Kunčice, (malty zdící, jádrové, šštukové a pokrývačské, lepidla, betonové potěry a dolomitický vápenec).

Stavební lepidla na keramické obklady a dlažby Prince Color, spárovací hmoty, samonivelační stěrky, šlechtěné omítkové směsi, speciální výrobky stavební chemie, penetrační nátěry, kontaktní můstky, lepidla na zateplovací systém, lepidlo na pórobetonové tvárnice a další výrobky firmy PCI Chrudim.

V nabídce jsou zdící materiály Porfix, tj. speciální recepturou vyráběný bílý pórobeton.
K dispozici jsou tvárnice o rozměrech 50x25x25, 30, 37,5 a 50 cm a příčkovky tl. 5, 7,5cm, 10, 12,5, 15 a 20 cm, věncovky, lepidla a potřebné nářadí. Předností Porfixu je zejména snadné zpracování, výborné
tepelněizolační vlastnosti (až Λ=6,02 m2kW-1), nízká hmotnost a příznivá cena.

Sortiment zdícího materiálu doplňují tradiční pálené cihly plné a dvouděrové, betonové zdící bloky, ztratné bednění, lícové cihly pálené nebo bílé vápenopískové.

Naší specializací jsou ššamotové cihly, plátky, desky a klíny různých rozměrů a tvarů pro použžití zejména v kamnařině. Jedná se o šamotové výrobky špičkové kvality. Sortiment doplňuje šamotová malta, vodní sklo a speciální lepidla pro zdění a lepení.

V nabídce nechybí ocelové výztužže – žebírkové dráty do betonu a svařované ocelové KARI sítě a také rabitzové pletivo.

Pro stavbu komínových těles nabízíme výrobky systému KomínyCZ, cenově i kvalitativně výhodné ššamotové komínové tvarovky Dinas, komínová ocelová nebo betonová dvířka, připojovací redukce atd.

Pro zahradní úpravy je k dispozici prané t쾞ené kamenivo (oblázky) a sněhobílá drť v zrnitosti 8-16mm, balení v 25 kg pytlích.

K výrobě lehčených betonů a k provádění tepelně izolačních zásypů nabízíme expandovaný jíl pod obchodním názvem Liapor, balený v pytlích nebo ve vaku o objemu 1m³,  k dispozici je zrnitost 0 – 4 mm, 4 – 8 mm a 8 – 16 mm.

Pro ochranu instalačních vedení jsou k dispozici novodurové chráničky, PVC chráničky Kopoflex a ohebné trubky LP flex (husí krk).

K zahradním úpravám nabízíme mimo jiné betonové svahovky, palisády, zámkové a ploššné
betonové dlažžby, obrubníky a dalšší prvky zahradní architektury firem DITON a PRESBETON.