Izolace proti vodě, lepenky, šindele, fólie

Nabízíme úplný sortiment asfaltových izolačních lepenek předního českého výrobce – firmy Charvát.

Jako jeden z mála výrobců mají lepenky charBIT V60 S35 a charBIT G200 S40 od této firmy certifikát ke stanovení součinitele difúze radonu, tudíž je lze použít i na protiradonové izolace!

Lepenky s nosnou vložkou

1. ze strojní lepenky:

– obyčejné A 330 H, popř. A 500
– pískované R 330 H a R 500 H (na objednání)

2. ze skelné rohože:

-podkladové V 13 a R 13 (zejména jako podkladní vrstva pod asfaltový šindel)

– těžké natavitelné charBIT V60 S35 a S40 (Bitagit), nově s atestem na difúzi radonu! Dále v provedení charBIT V60 S4 Final s posypem břidličným granulátem v různých barvách.

3. ze skelné tkaniny:

– těžké natavitelné charBIT G200 S40 (Sklobit) a charBIT ELAST G S40 (modifikovaný SBS kaučukem).

4. z hliníkové folie:

– protiradonové charBIT AL S35 a S40 (nosná vložka ze skelné rohože + hliníkové folie)

5. z polyesterového rouna:

Těžké lepenky modifikované SBS kaučukem představují kvalitativně nejlepší řešení izolací.

– charBIT ELAST PV S40 je špičková lepenka pro vnitřní vrstvy střešního pláště, hydroizolace spodní stavby i protiradonové izolace, v provedení FINAL pak na vrchní vrstvu střešního pláště.

Jsou výhodné zejména pro svou vyšší odolnost proti UV záření, nižším nárokům na údržbu a vyšší životnost.

Novinkou je samolepící asfaltový pás charBIT COOLNA na střechy, s posypem břidličným granulátem červeným nebo šedým. Pás je určen k přímému nalepení na bednění střechy např.z dřevoštěpkových desek OSB.

Asfaltové střešní šindele

K dispozici jsou běžně 4 tvary – bobrovka, obdélník, delta a hexagonal v barvách červená, hnědá, zelená, černá, terakota a přírodní šedá.

Šindele jsou vyráběny v tloušťce 3,5 mm ve standardní kvalitě a v tloušťce 3,0 mm tzv. hobby v nižší cenové relaci. U některých typů jsou podle možností nabízeny i výrobky ve snížené jakosti s výraznou slevou, pro značný zájem zákazníků se snažíme mít je skladem k okamžitému nákupu.

Související výrobky

K nabídce izolací patří asfaltové penetrační nátěry Alp v balení 3, 9 a 20 kg. Gumoasfalt černý a červenohnědý SA-12 a SA-23 ve spotřebitelském balení 5 a 10 kg. Stříbřitý nátěr Reflexol, Konkor, Vlysex, asfaltová pytlovaná obalovačka atd.

Izolační nopové folie z HDPE, role o výšce 50, 100, 150, 200 cm, také v metráži a k foliím potřebné montážní příslušenství.

Stěrkové izolační hmoty pro izolace balkonů, teras, sprchových koutů apod. jednosložkové i dvousložkové.