Krytiny střech

Nabízíme široký výběr střešních krytin a doplňků střech z různých materiálů.

 

Asfaltové střešní šindele české firmy Charvát ve tvarech bobrovka, obdélník, delta a hexagonal v barvách červená, hnědá, černá, šedá, zelená a teracota.

Asfaltové střešní pásy s posypem břidličnou drtí z klasických i modifikovaných asfaltů. Samolepící pásy charFIX ELAST COOLna v červené a šedé barvě.

 

Betonová střešní krytina BESK v uceleném sortimentu výroby betonových tašek, hřebenáčů, krajovek a doplňků v šesti barevných odstínech matné nebo lesklé varianty. V případě objednávky střechy s dopravou zdarma k zákazníkovi.

 

Kompletní sortiment plechové krytiny SATJAM – taškové krytiny velko i maloformátové, vlnité a trapézové plechy, imitace šindelů, oplechování střech, okapový systém a další výrobky.

 

Sklolaminátové desky a role průsvitné (transparentní),  barevné s různou absorpcí světla a neprůsvitné. Role v různých profilech vlny a v různých výškách až do 4 m. Délky dodáváme pravidla na míru dle objednávky zákazníka. Desky vlnité a trapézové v profilech navazujících na běžně používané krytiny, tyto pak slouží k prosvětlení podstřešního prostoru. Šrouby, rozpěrky, těsnící a krycí podložky, krytky šroubů jsou doplňky nejen sklolaminátových krytin.

Pálené střešní tašky Tondach jako doplňkový sortiment zejména pro opravy stávajících střech, tašky, hřebenáče, příchytky atd.

Veškeré příslušenství a doplňky střech: větrací pásy hřebene, nároží, pásy do úžlabí, ochranné pásy proti ptákům, větrací mřížky, příchytky hřebenáčů, držáky hřebenových latí, prosvětlovací a odvětrávací tašky, ventilační hlavice, anténní průchodky, protisněhové háky, nástavce komínů, těsnící pásy a další sortiment firmy HPI

Sortiment doplňují pojistné podstřešní folie Jutafol a Jutadach, těsnící pásky a lepidla na folie.