Stavební chemie – pěny, tmely, lepidla, barvy

Nabízíme osvědčené výrobky zejména firem SIGA a 44U:

                                                     

 

 

Montážní polyuretanové pěny běžné, zimní, lepící, rychletuhnoucí, nízkoexpanzní, studnařské, ohnivzdorné. Balení v dózách 300, 500 a 750 ml v trubičkovém nebo pistolovém provedení. Čističe nevytvrzené pěny.

 

Tmely akrylátové, silikonové, butylové, bitumenové,                                                                                           kamnářské a novinka – MS Polymer – tmel s nejširšími možnostmi použití doma i v průmyslu. Už nepotřebujete žádné levné kyselé sanitární tmely s dočasnými fungicidy. MS polymer nezapáchá, můžete tmelit i vlhké povrchy a hlavně: vydrží. Ideální na sanitární aplikace, těsnění umyvadel, van, sprchových koutů atd.

 

 

 

Lepidla na polystyren, obkladačky, polyuretanová montážní lepidla a novinka – Taurus Glue – jednosložkové lepidlo na většinu povrchů, vysoká počáteční přídržnost = jednodušší montáž, spolehlivě lepí i některé plasty. Chemické kotvy pro vnitřní i venkovní použití, výztužná sítka, aplikační špičky.

 

Penetrační akrylátové disperze Sokrat v balení 1, 3, 5 a 10 litrů. Speciální penetrace pod stavební lepidla a různé omítky, kontaktní můstky pro problematické podklady.

Fasádní barvy PCI akrylátové a silikonové bílé nebo ve více než 150-ti barevných odstínech. Výběr ze vzorkovníku s dodáním již druhý pracovní den. Možnost zakoupení vzorkového balení 1 kg.

 

Nabídku doplňují asfaltové nátěry penetrační Alp, stříbřitý Rexlexol a Gumoasfalty SA-12 a SA-23.      Stěrkové hydroizolační hmoty a těsnící pásy.