Krytiny střech:


Nabízíme široký výběr střešních krytin a příslušenství střech:

Betonová střešní krytina BESK v kompletním sortimentu betonové výroby
v matné nebo lesklé úpravě v 5-ti barevných variantách. V případě dodání krytiny pro celou střechu včetně dopravy na místo určení zdarma.

Kompletní dodávky střešního příslušenství pro veškeré krytiny, které jsou běžně na našem trhu, pálené i betonové, např. pásy úžlabí, držáky hřebenové latě, těsnící pásy kolem komínu, větrací pásy hřebene a nároží, větrací mřížky, ochranné pásy proti ptákům, příchytky na tašky a hřebenáče, prosvětlovací plastové tašky, odvětrávací tašky, stoupací tašky a plošiny, ventilační hlavice
s propojením, anténní průchodky, protisněhové háky, střešní okna a vikýře. Veškeré zboží v různých barvách a za super ceny! Na přání zpracujeme výpis materiálu a cenovou nabídku.

Střešní bitumenové vlnité desky GUTTA v délce 200 cm a ve 2 variantách profilu vln a šířky 95 a 106 cm. V nabídce je 6 barev desek, prosvětlovací desky
a veškeré příslušenství (hřebíky, hřebenáče, krajové a lemovací lišty, těsnění atd.). Výhodou této krytiny je nízká hmotnost, snadné zpracování a příznivá cena.

Plechové krytiny - taškové, vlnité a trapézové deskové krytiny SATJAM v mnoha variantách. Střešní šablony rozměru 47x100 cm z pozinkovaného plechu nebo hliníku, přírodního nebo lakovaného. Délky trapézových plechů až do 12 m.

Asfaltové střešní šindele firmy CHARVÁT : obdélník, delta, bobrovka a hexagonál v barvách červená, zelená, hnědá, černá, teracotta a přírodní břidlice. Také ve II.jakosti za super ceny.
Nabídku doplňují šindele IKO a KATEPAL a eternitové šablony 40x40 cm Dacora.

Sklolaminátové desky a role průsvitné a neprůsvitné, v různých profilech a rozměrech. Role v libovolné délce a výšce až 4 m.

Podstřešní folie JUTAFOL bezkontaktní standard a kontaktní vysoce difúzní Jutadach, včetně těsnících a lepících pásek. Nabízíme výrazné slevy při nákupu celých rolí (75 m2).