Nářadí a pomůcky:


Aby se Vám dobře pracovalo připravili jsme pro Vás bohatý sortiment stavebního a zahradního nářadí a dalších pomůcek.

Lopaty ocelové špičaté, hliníkové, stavební naběračky, krumpáče, kbelíky, maltovníky, zednická kladiva, zednické lžíce černé a nerezové, zednická hladítka nerezová hladká a zubová, hladítka dřevěná, polystyrénová a polyuretanová, hladítka plastová, hladítka plstěná, molitanová, pryžová, s houbou a další. Vodováhy hliníkové a hadicové, dřevěné násady k nářadí atd.

Stavební míchačky, spirálové míchače do vrtačky, stavební kolečka, korby ke kolečkům, svařovací elektrody, kotouče do úhlových brusek (diamantové, rozbrušovací řezné a brusné), lepící a maskovací pásky, výstražné pásky, zakrývací fólie a PE plachty s oky.

Hřebíky stavební černé a pozinkované, lepeňáky, kolářské hřebíky, univerzální vruty do dřeva, vratové šrouby, podložky, matice, závlačky, hákové šrouby, těsnící podložky atd.

Smetáky, silniční košťata, hrábě ocelové, plastové a dřevěné. Žebříky dřevěné a hliníkové. Popelnice z pozinkovaného plechu a plastové. Shrnovače sněhu hliníkové a plastové. Upínací pavouky a popruhy
s ráčnou pro různá zatížení.

Pracovní rukavice pro běžnou práci i ke speciálnímu určení, různé ochranné pracovní prostředky, respirátory, chrániče sluchu atd.

Zboží, které není skladem si můžete vybrat a objednat z několika katalogů.