Okna:


Nabízíme široký sortiment dřevěných oken ve dvou kategoriích:

1. Okna vyrobená z lepených hranolů EURO IV 68 zasklená
     izolačním dvojsklem.
2. Okna Standard se zdvojeným křídlem.
(v tomto případě již doprodej)

Obě kategorie oken se vyrábějí jako otevíravá, otevíravá a sklápěcí, fixní, dvoukřídlová (jedno křídlo vždy otevíravé a sklápěcí), tříkřídlová, omezená je nabídka kyvných a otočných oken, dále pak balkonové dveře jedno
a dvoukřídlové.

Okna Euro Vám nabízíme v provedení Start nebo Klasik, popř. s dalším zakázkovým příslušenstvím a vylepšením.

Provedení Start je vyráběno ze třívrstvé, podélně napojované lamely, dřevina smrk nebo borovice se základní impregnací, použito je celoobvodové kování MACO, zasklení izolačním dvojsklem 4-16-4 mm, součinitel k = 2,85 Wk-1m2, hliníková okapnice eloxovaná na rámu.
Pro bytovou výstavbu doporučujeme okna v provedení Klasik, okno je navíc opatřeno povrchovou úpravou v barvě dle vzorníku, kování MACO
s mikroventilací, zasklení izolačním dvojsklem s kovovou selektivní vrstvou Planibel Plus k = 1,4 až 1,1 Wk-1m2, rámová termo okapnice a křídlová eloxovaná okapnice. Na přání lze dodat okna netradičních tvarů (oblouk, úkos, kruhové okno atd.), zvolit jinou dřevinu (dub, Meranti), bezpečnostní nebo barevné sklo, příčky meziskelní nebo lepené na sklo, použitá lamela Rustikal atd.

Okna Standard se vyráběla z dvouvrstvého rámu do něhož je osazeno zdvojené křídlo, používaná dřevina je borovice, kování TOKOZ s hranovým převodem, gumový zasklívací profil a okapnice v hnědé barvě,
většinou bez povrchové úpravy. V nabídce jsou okna otevíravá, sklápěcí, otevíravá a sklápěcí, dvoukřídlová a otočná. Sortiment je již omezený a jedná se pouze o doprodej za zvýhodněné ceny.

Okna Euro jsou vyráběna zakázkově v téměř libovolných rozměrech, okna Standard vždy v násobcích 30-ti cm, počínaje 60 cm, dále 90, 120 cm atd.

Pro montáž oken nabízíme montážní pěny, vruty, kotvy a lavičníky. Pro styk okenního rámu s omítkou plastové APU lišty s perlinkou.
Pro úpravy stávajících oken různé meziskelní hliníkové mřížky vč.spojovacího materiálu a nalepovací ozdobné lišty.

Dále nabízíme střešní okna firem FAKRO, ROTO a VELUX.