Oplocení


Nabízíme Vám veškerý sortiment pro stavbu oplocení: drátěná pletiva, sloupky, vzpěry, napínací
a vázací dráty, ostnatý nebo žiletkový drát, napínáky, vstupní branky, vjezdové brány, montážní nářadí atd.

Pletiva čtyřhranná z ocelového pozinkovaného drátu, pletiva z ocelového drátu pokoveného speciální slitinou zinku a hliníku (Alugreen) a pletiva poplastovaná. Na výběr jsou různé velikosti ok, výšky pletiv od 0,5 do 3 m, balení zpravidla v rolích o délce 25 m (vybraná pletiva v jakékoliv délce). Poplastované pletivo nabízíme v mnoha barvách např. zelená, hnědá, bílá, modrá, červená, žlutá, černá. K dispozici je také svařované pletivo se čtvercovými a obdélníkovými oky, pletivo lesnické uzlové Bulwark
nebo svařované Obora výšky od 100 do 200 cm z pozinkovaného drátu.

Pletiva šestihraná (králičí), pozinkovaná nebo poplastovaná v zelené barvě, rozměr ok od 13 do 50 mm a výška pletiva 100 cm (u některých typů i 50 cm). Svařované sítě pro chovatele šířky 100 cm
o velikosti ok 6,5x6,5 mm až 25x25 mm, tkaniny z ocelového černého nebo pozinkovaného drátu
o velikosti ok 2 až 10 mm, šířka 100 cm.

Sloupky ocelové standard průměr 38 až 60 mm, různé délky, jsou opatřeny víčkem, a základním nátěrem. K dispozici jsou také sloupky pozinkované a poplastované, k nim odpovídající vzpěry, koncovky, víčka a objímky. Dále sloupky s montážním nosem a sloupky tvaru písmene T.

Plotové dílce (rámy) s výpletem ze žebírkového pletiva, běžně rozměrů 200x100 cm a 200x120 cm, oka 50x50 mm nebo atypické rozměry, samostatné výplety atd.
Ozdobná pletiva výšky od 25 do 120 cm různé barvy.

Betonové plotové sloupky s drážkou pro vložení betonových desek o délce 2 nebo 3m.
Tvarovky ze štípaného nebo hladkého betonu pro podezdívky oplocení.

Dále Vám nabízíme branky pro pěší, vjezdové brány jedno a dvoukřídlové, posuvné nebo samonosné brány včetně sloupků a povrchové úpravy.