Sádrokartonové konstrukce:


Nabízíme Vám kompletní sortiment výrobků pro zhotovení sádrokartonových stěn, příček, stropů, podhledů, instalačních příček a dalších konstrukcí od firmy RIGIPS.

Připravíme Vám výpis potřebného materiálu, návrh přesného řešení konstrukce a také cenovou kalkulaci. Pro veškeré běžné konstrukce je potřebný materiál ihned k dispozici. Pokud chcete Vaši akci realizovat svépomocí, rádi Vám odborně poradíme a vybavíme Vás vhodnými návody, technologickými předpisy a nářadím.

Sádrokartonové desky jsou běžně k dispozici v rozměru 200 x 125 cm, tloušťka 12,5 mm
do obyčejného a také do vlhkého prostředí (impregnované). Dále nabízíme desky v tloušťce
10 mm a 15 mm a desky protipožární. Na objednávku lze dodat desky o délce až 300 cm, sádrovláknité desky Rigidur a Fermacel, sádrokartonové stropní kazety a akustické desky Rigiton.

Ocelové pozinkované profily v celém sortimentu (i neznačkové) UD, UW, CD a CW profily v různých délkách a k tomu veškeré příslušenství jako jsou kotvy, závěsy, vruty a šrouby, natloukací hmoždinky, lišty, lepidla, sádrové tmely, výztužné pásky, těsnění, spárovací akrylátové tmely, podkladní
a penetrační nátěry apod. Pro upevnění sanitárních předmětů jsou k dispozici konstrukce pro uchycení WC, umyvadel, baterií a dalších prvků.

Alternativně nabízíme levnější sádrokartonové desky firmy Norgips.